O FIRMIE

Uzyskaj finansowanie na zakup samochodu

Sprawdź opinieSkontaktuj się

AUTO TOP GDAŃSK

Lider w Imporcie Aut z USA oraz NAJWIĘKSZY SKUP AUT W TRÓJMIEŚCIE

Samochody to nasza pasja już od 10 lat.


Wielokrotnie przez 10 lat przekonaliśmy się, że tylko sprawdzone metody powodują szybką sprzedaż auta dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji 15h dziennie przez 7 dni w tygodniu.

Zajmujemy się skupem samochodów używanych każdej marki w każdym stanie.

Jest też możliwość dojazdu do Państwa w przypadku, gdybyście Państwo nie mieli możliwości dojechania do nas. Zjawiamy się w przeciągu godziny pod wskazanym adresem.

Nr 1 na Trójmiasto.pl!

Od 2 lat jesteśmy na pierwszym miejscu rankingu komisów i skupów aut prowadzonego przez niezależny portal trójmiasto.pl

U NAS PROFESJONALIZM ZAWSZE NA 1 MIEJSCU

ZADOWOLENIE KLIENTA = SUKCES

Od 2 lat zajmujemy się sprowadzaniem aut z USA – jesteśmy firmą przodującą na Trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Od kilku lat na pierwszym miejscy we wszystkich rankingach. U nas liczy się zadowolenie klienta na 1 miejscu. Zobaczcie poniżej co ostatnio napisał o nas portal Trójmiasto.pl

Bezpieczeństwo

Przed zakupem auta od nas zapewniamy sprawdzenie w Autoryzowanych Serwisach wszystkich marek jak i w wyspecjalizowanych Okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów. Na życzenie klienta bezpłatnie potwierdzamy przebieg pojazdu z dołączonym wydrukiem w bazach serwisowych.

Indywidualne zamówienie

Nie znalazłeś w naszej ofercie auta, które Cię interesuje? Żaden problem. Zrealizujemy Twoje indywidualne zamówienie! Pamiętaj ze nie wszystkie które posiadamy nie są wystawione na tej stronie!

Szybkość transakcji

Wyceniamy auta na podstawie najpopularniejszych portali i trwa 10 minut i jest całkowicie bezpłatne!

Przejrzystość

Transakcja jest potwierdzona natychmiastową płatnością oraz otrzymaniem umowy kupna – sprzedaży co w większości komisów jest nierealne

Dojazd

Istnieje możliwość dojazdu do Państwa, zjawiamy się w przeciągu godziny pod wskazanym adresem.

Pisemna gwarancja przebiegu!

Do każdego auta dołączamy gwarancję, że to czego oczekuje również otrzymuje. U NAS NIE SPOTKASZ SIĘ Z LICZNIKIEM PO KOREKCIE !! KAŻDY PRZEBIEG JEST UDOKUMENTOWANY

Profesjonaliści

Zostaw sprzedaż swojego pojazdu firmie, która się tym zajmuje od 10 lat.

Zajmujemy się skupem samochodów od 11 lat. Liczba komentarzy na niezależnym portalu Trójmisato.pl świadczy, iż wykonujemy to z należytym podejściem do klienta. Od 4 lat jesteśmy na PIERWSZYM MIEJSCU RANKINGU NAJLEPSZYCH SKUPÓW W TRÓJMIEŚCIE prowadzonym przez niezależny portal – odnośnik jest na tej stronie.

Oto kilka zasada, które koniecznie klient musi wiedzieć zanim zdecyduje się sprzedać swoje auto:

1. NIGDY NIE SPRZEDAJEMY SAMOCHODU OSOBIE, KTÓRA KUPUJE NA INNĄ OSOBĘ I NIE OKAŻE DOWODU OSOBISTEGO PODAJĄC SIĘ ZA KOGOŚ INNEGO

( skutkuje to tym, że na przykład nasze auto po sprzedaży takiej osobie np może służyć do celów związanych z wyłudzeniem odszkodowania z innego pojazdu, a nasze auto służyło jako tkz „sprawca wypadku”, a umowa sporządzona była na inną osobę, co skutkuje dla nas jako sprzedawcy odpowiedzialność karną za sfałszowaną umowę kupna sprzedaży zgodnie z art. 270 § 1 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 )

Znana jest sytuacja jak jedna Pani z Gdańska sprzedała auto w skupie za wyższą cenę jak proponowali inni tylko problem tkwił, że na umowie widniały dane osoby, który w owym czasie odsiadywał wyrok w zakładzie karnym i nie było możliwości, żeby był po ten samochód – właśnie o tym ostrzegamy !!

2. NIGDY NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ, ABY OSOBA, KTÓRA DO NAS ZADZWONIŁA POWIEDZIAŁA, ŻE AKURAT WCZORAJ BYŁ U NICH TAKI KLIENT, KTÓRY SZUKAŁ WŁAŚNIE TAKIEGO AUTA I PROSI ABYŚMY WSTAWILI DO NICH NA KOMIS NASZ POJAZD ZALEDWIE NA KILKA DNI ( JEST TO PUŁAPKA – wyjaśnimy telefonicznie na czym ona polega )

3. BARDZO CZĘSTO OSOBY Z ROŻNYCH SKUPÓW ZAPROPONUJĄ CENĘ WYSOKĄ DUŻO WYŻSZĄ OD INNYCH TYLKO PO TO ŻEBY POTENCJALNY SPRZEDAJĄCY ZAPAMIĘTAŁ ICH I TĄ CENĘ I KAŻDĄ INNĄ ODRZUCAŁ NATYCHMIAST.

( W tym przypadku mechanizm jest bardzo prosty. Jeśli Państwo zapamiętacie cenę, którą zaproponował skup pojazdów X po prostu innych nie bierzecie pod uwagę, gdyż każda inna cena będzie niższa. Tylko nikt nie wie, że zaproponowana cena jest ceną wirtualną i nigdy nie przerodzi się w prawdziwe pieniądze. Po spotkaniu z takim skupem i zdecydowaniem się na sprzedaż nagle usłyszymy jedną z wielu historyjek: „Nie wiedziałem, że auto jest w tak złym stanie”, „Moja oferta byłą ważna do wczoraj”, „Trzeba było decydować się w momencie rozmowy ze mną”, „Teraz to cena wygląda znacznie niżej po dokładnych oględzinach samochodu” itd.  Zazwyczaj klient już jest tak zmęczony dzwonieniem po wielu skupach i godzi się na dużo niższą cenę właśnie w tym skupie i dokładnie na to oni czekają mimo, że sytuacja właśnie się odwróciła i otrzymaliście Państwo dużo mniej pieniędzy niż było na początku  )

JAK PAŃSTWO WIDZĄ SPRZEDAŻ AUTA NIE JEST TAK PROSTA JAKBY MOGŁA SIĘ WYDAWAĆ

s

Wystawiając samochód do sprzedaży na dostępnych portalach ogłoszeniowych trzeba sprzedać go w jednej kampanii trwania ogłoszenia, gdyż później auto staje się opatrzone przez potencjalnych kupujących co bardzo utrudnia sprzedaż w wyższej cenie.

My płacimy 10-15% poniżej cen rynkowych. Wyceniamy auta na podstawie portali: allegro.pl, otoMoto.pl i olx.pl. Wycena auta trwa 10 min. i często odbywa się też telefonicznie. Oczywiście płatność dokonujemy gotówką na miejscu. Jeśli kwota zakupu jest wyższa przelewamy na konto.

Zawsze otrzymacie Państwo umowę kupna – sprzedaży, aby można wyrejestrować pojazd lub wypowiedzieć polisę OC. Nie wystawiamy żadnych umów in blanco. Prosimy takich umów się wystrzegać !!!!

W przypadku, gdyby nasza proponowana cena byłaby dla Państwa za niska mamy 2 inne rozwiązania skupu takiego pojazdu abyście Państwo mogli otrzymać maksymalną kwotę jaką tylko da się uzyskać (informacje na ten temat przekażemy telefonicznie)

WSTAWIENIE AUTA DO NAS DO KOMISU W CELU SPRZEDAŻY

Istnieje też możliwość wstawienia Państwa auta do naszego komisu. Wtedy Wy ustalacie kwotę za jaką mamy sprzedać pojazd. Prowizja jest w wysokości 1000zł, ale dopiero po sprzedaży auta. Gdy nie uda nam się sprzedać nie ponosicie za to żadnych kosztów. W każdym momencie możecie zabrać samochód nie podając powodu. Tak na marginesie w ostatnim czasie nie zdarzało się, aby klient odbierał samochód po kilku tygodniowym postoju, gdyż zawsze odbierał pieniądze po sprzedaży 😉

U NAS SUKCES TKWI W ILOŚCI AUT KUPIONYCH I SPRZEDANYCH PRZEZ 11 LAT  – PO PROSTU WIEMY JAK TO SIĘ ROBI 🙂

ZAUFAŁO NAM PONAD 4,5 TYSIĄCA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW – Dołącz do nich !

 

Kontakt

Godziny pracy

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00
Sobota – niedziela: 10:00 – 16:00

Poza godzinami pracy też dojeżdżamy do klienta

Siedziba

Mamy siedzibę w Gdańsku i w Żukowie koło Gdańska

Dojeżdżamy do klienta 24h / dobę w razie konieczności

Zadzwoń 667-667-997 i się umów na spotkanie

Wycena darmowa !!!!

Kontakt

Godziny pracy

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00
Sobota – niedziela: 10:00 – 16:00

Poza godzinami pracy też dojeżdżamy do klienta

Siedziba

Mamy siedzibę w Gdańsku i w Żukowie koło Gdańska

Dojeżdżamy do klienta 24h / dobę w razie konieczności

Zadzwoń 667-667-997 i się umów na spotkanie

Wycena darmowa !!!!

Zadzwoń teraz!